Wygrana w 2LM i świetny Arek Świt

Porażka U15 i świetny Arek Świt

W weekend rozegraliśmy kilka ciekawych spotkań. Sobotę rozpoczął mecz U15 II, jednak drużyna trenera Darnikowskiego niestety uległa ekipie z Kutna 39:53. Pierwsza kwarta była bardzo wyrównana, ale niestety w drugiej części spotkania przeciwnicy zdominowali grę, pozwalając nam zdobyć zaledwie 5 punktów. Wysoko przegrana druga kwarta, właściwie przesądziła o losach pojedynku.  Bardzo emocjonujące spotkanie miało miejsce w 2 LM. Wszyscy, którzy oglądali relację na żywo, na pewno wiedzą, że mecz z KS Kutno należał do Arka Świta. Kapitan zespołu zdobył aż 29 punktów i poprowadził drużynę do zwycięstwa! Jeszcze raz gratulujemy!

Sprawdzian przed ćwierćfinałami

Ważnym sprawdzianem dla drużyny U19 był mecz w 3 LM przeciwko MKK Boruta Zgierz. Chłopaki wygrali 107:89 ostatnie zmaganie przed 1 / 4 Mistrzostw Polski. Dobrą dyspozycję zaprezentowali Konstanty Hasiak (24 punkty) i Bartek Stępień (21 punktów). Liczymy, że to pozytywna prognoza na nadchodzący turniej!

Dobra forma U17

Bardzo udany mecz rozegrała też ekipa U17 I, która pokonała MKS Ósemkę Skierniewice 147: 42. Wszyscy zawodnicy świetnie się zaprezentowali i właściwie w równym stopniu przyczynili się do końcowego wyniku. Udało się zrealizować założenia przedmeczowe, a także pokazać bardzo dobrą dyspozycję w rzutach za 3 punkty (nasi koszykarze trafili za 3 aż 17 razy!). Niestety druga drużyna U17 uległa po walce PKK 99 Pabianicom 63:92. Chłopaki zaczęli bardzo dobrze, pewnie wygrywając pierwszą kwartę 26:18. Jednak przeciwnicy zaczęli odrabiać straty, z czasem dominując grę. Najlepiej punktującym graczem w naszej ekipie był Szymon Borowski. Z kolei U13 odnotowało bardzo wysokie zwycięstwo nad KS Kutno 100:36. Bardzo nas cieszy, że wszyscy nasi młodzi koszykarze mieli okazję zdobyć punkty! Brawo!