Awans do półfinałów

Drużyna U17 z awansem

Weekend był pełen emocji. Przede wszystkim cieszymy się z awansu do Półfinału Mistrzostw Polski drużyny U17. Chłopaki pewnie pokonali UKS Regis Wieliczka, ponieśli wysoką porażkę z UKS SP27 Katowice i dostarczyli nam mnóstwa emocji w ostatnim meczu przeciwko Sportowa Politechnika! Dziękujemy wszystkim zespołom za świetny turniej pełen wrażeń, a także gratulujemy UKS SP27 Katowice oraz naszym chłopakom awansu do kolejnego etapu rozgrywek! Dziękujemy też kibicom za gorący doping!

Turnieje U12

Oprócz wielkich emocji na turnieju ćwierćfinałowym, sporo wrażeń dostarczyli nam młodsi koszykarze. Za nami dwa turnieje U12 i mecz U15 I z Kutnem! Pierwsza ekipa U12 świetnie sobie poradziła, wygrywając oba mecze, dopisując do swojego konta dwa kolejne zwycięstwa. Ekipa U12 II niestety uległa PKK 99 Pabianice i drużynie Basket Stryków, ale dla drugiego zespołu jest to sezon szkoleniowy. W lidze U15 podopieczni trenera Darnikowskiego pokonali UKS Kutno 97:74 i z bilansem 16-0 utrzymali się na szczycie tabeli. Ponadto w tę niedzielę odbył się sparing drużyny U12 z ekipą Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz! Głównym celem meczu było zdobywanie doświadczenia i realizowanie celów szkoleniowych. Oprócz tego młodzi koszykarze mieli okazję obejrzeć spektakularny pokaz wsadów GRABO – Piotr Grabowski! Dziękujemy!

Zwycięstwo z Żubrami

Nasi koszykarze zrewanżowali się Żubrom za porażkę na własnym parkiecie. Od początku kontrolowaliśmy przebieg meczu i stawialiśmy twarde warunki. W pierwszej kwarcie podopieczni trenera Zycha zdominowali grę, wygrywając tę partię 31:8. Ze względu na duża przewagę szansę wygrali młodsi zawodnicy, którzy nie tylko dostali sporo minut na parkiecie, ale mieli okazję punktować. W całym meczu nasi koszykarze trafiali zza linii rzutów za trzy punkty…aż 19 razy! Oby taka forma towarzyszyła im podczas fazy play-off. Pierwszy mecz już w środę o 19:30. ŁKS Coolpack Łódź zmierzy się z Kolejarzem Basket Radom.