Awans drużyny U17 do 1/4!

U17 z awansem z pierwszego miejsca

Co to był za turniej!  Drużyna U17 dostarczyła nam mnóstwa emocji, szczególnie w niedzielnym meczu z Twarde Pierniki Junior! Za nami pewne zwycięstwo z MKS Ósemką Skierniewice, ciężki mecz z TKM Włocławek i prawdziwe widowisko w spotkaniu z Toruniem. Chłopaki wysoko postawili sobie poprzeczkę i zagrali bardzo ambitnie. Ale najważniejsze jest to, że z kompletem zwycięstw awansujemy do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski! Jeszcze raz gratulujemy całej drużynie i trenerowi! Losowanie grup już jutro.

Dobry turniej U12

Za nami weekend pełen emocji, szczególnie za sprawą U17, ale teraz czas na podsumowanie pozostałych spotkań! Bardzo dobry turniej rozegrała drużyna U12 I. Chłopaki pewnie pokonali Basket Stryków oraz UMKS Księżak Łowicz, ale przede wszystkim zrealizowali założenia trenera. Niestety w rozgrywkach U15 drugi zespół uległ zajmującym 5. miejsce w tabeli AZS PWSZ Skierniewicom. Trzeba pamiętać, że drużyna składa się z młodszych zawodników, którzy ogrywają się przed kolejnym sezonem! W 3. Lidze też zabrakło szczęścia. Chłopaki przegrali z Pogoń Mogilno 73:87. Kolejne dobre zawody rozegrał Mateusz Lisewski (19 punktów). Brawo.

EYBL U15

W ten weekend nasi koszykarze: Dawid Cichocki, Adam Kołodziejczyk, Mikołaj Śnieżyński, Marcel Pawelec oraz Marcel Baran, wraz z drużyną North Atlantic Basketball Academy-NABA mieli okazję zagrać na EYBL w kategorii U15! Kolejna świetna przygoda na turnieju w Tallinie. Tym razem niestety naszej ekipie nie udało się odnieść żadnego zwycięstwa. Cieszą natomiast indywidualne występy naszych zawodników. Dawid Cichocki i Adam Kołodziejczyk byli najlepiej punktującymi graczami w zespole. Gratulujemy!

Skip to content