(Info II liga) Wygrana z KK AZS UW Warszawa!

Pewne zwycięstwo z KK UW AZS Warszawa. W ostatnim w rundzie zasadniczej meczu na własnym parkiecie wyraźnie wygrywamy z KK UW AZS Warszawa 86:58. Dla obu zespołów spotkanie miało duże znaczenie. Zwycięstwo dawało nam pewny awans do fazy play-offs, natomiast goście potrzebowali wygranej ,aby wciąż liczyć się w walce o czołową ósemkę. Zawody od początku przebiegały pod dyktando naszych koszykarzy. Po bardzo dobrej pierwszej kwarcie (25:15), dzięki skutecznej grze całego zespołu udaje się wypracować w 15 minucie meczu 19 punktów przewagi (36:17) . Druga część drugiej kwarty to przebudzenie gości i ostatecznie po 20 minutach prowadzimy 46:38. Początek drugiej połowy to powrót do dobrej gry w ataku i obronie. Przed ostatnią kwartą mamy 19-to punktową przewagę. Ostatnie 10 minut nie zmieniło obrazu gry. Nasi zawodnicy skutecznie powiększali przewagę. Mecz kończy się wysokim zwycięstwem 86:58 Na uwagę zasługuje debiut na parkietach drugiej ligi naszego juniora Kacpra Maja, który zdobył pierwsze punkty na tym poziomie rozgrywek oraz zaliczył asystę, zbiórkę i przechwyt. Cała 12 zawodników zaliczyła w meczu zdobycz punktową. 22 punkty zdobył Bartek Bartoszewicz (eval 19), 11 punktów padło łupem Jacka Gwardeckiego , dobry mecz zaliczyli również Hubert Lewandowski (8 pkt i 9 zbiórek – eval 12) oraz Mikołaj Krakowiak (7 pkt. 8 zbiórek i 5 asyst – eval 15) . Do końca sezonu pozostał nam ostatni mecz z Ochotą Warszawa.