(Info U14) Gonimy „Ósemkę” w tabeli!

Duży sukces odnieśli zawodnicy ŁKS WZL1 Szkoła Gortata wygrywając na własnym parkiecie z „Ósemką” Skierniewice 72:42. Ta wygrana sprawiła, że tracimy do rywala tylko jeden punkt a mamy jeszcze mecz zaległy do rozegrania. Bilans zespołu prezentuje się imponująco (7:0).

Oto co po tym pojedynku powiedział trener drużyny:

„Początek meczu z naszej strony nerwowy. Zależynam, aby w końcu wygrać z „Ósemką”. Co prawda dochodzimy do dużej ilości rzutów pod koszem, ale mamy problemy ze skutecznością. Cierpliwa gra sprawia jednak, że wykorzystujemy swoje szanse i wygrywamy pierwszą kwartę 22:9. Tempo meczu przez cały czas było wysokie, a my przeważamy zdecydowanie na zbiórce. Do przerwy, po dobrej grze, prowadzimy 36:17. Duża w tym zasługa solidnej i drużynowej defensywy. W trzeciej kwarcie wkradło się niestety rozluźnienie i przegrywamy ją 14:8. Chłopcy potrafią jednak w ostatniej odsłonie wykrzesać z siebie pełną mobilizację i w ostatniej kwarcie pokazujemy pełną dominację. Tą część wygrywamy 24:9!

Podziękowania od trenera:

Chcę podziękować i pogratulować całemu zespołowi, gdyż wszyscy zawodnicy zasługują na wyróżnienie! Każdy dołożył coś od siebie i przyczynił się do tego rezultatu. Wygrywamy ten mecz jako zespół!

Brawa dla chłopaków za ten mecz!

Skip to content