Mistrzostwa Polski 3×3

Dobre występy młodzieżowców

Nasze ekipy zakończyły Mistrzostwa Polski 3×3 i odnotowały przy tym dobre występy! Ekipa w składzie: Michał Mycko, Mikołaj Krakowiak, Kacper Dominiak i Piotrek Keller po udanym i solidnym turnieju zajęła 5. miejsce! Do strefy medalowej zabrakło naprawdę niewiele. Gratulujemy, dobra robota!  Drużyna złożona z Kacpra Maja, Tomka Kwiecińskiego, Bartka Jończyka oraz Kostka Hasiaka również ma za sobą ciekawe zawody. Chłopaki dali z siebie 100% i w każdym meczu walczyli do końca! Brawo!

Zabrakło niewiele

Ponadto na MP wystąpiły dwa zespoły U15. Pierwszy w składzie: Piotr Skweres, Adrian Wierzyński, Szymon Kraszewski, Wiktor Bartczak oraz drugi złożony z Maksymiliana Keistera, Maćka Zatorskiego, Marcina Motyla i Jakuba Gawlasa. Oba teamy dzielnie walczyły, ale na tym etapie zabrakło trochę doświadczenia. Dziękujemy za super walkę!

Trudne spotkania w U17

Ostatni dzień Mistrzostw Polski 3×3 przyniósł rozwiązania w kategorii U17. Ekipa w składzie Maksymilian Gajek, Kacper Koc, Bartek Górnicki i Maciek Szalak po zajęciu drugiego miejsca w grupie, w ćwierćfinale musiała uznać wyższość kolegów z MKS Pruszków. Tym samym uplasowali się na miejscach 5-8. Natomiast nasza druga ekipa w składzie Wiktor Szewczyk, Jakub Gawlas oraz Szymon Kraszewski wygrała jeden mecz i skończyła swoje zmagania na fazie grupowej. Panowie wielkie brawa za serce pozostawione na boisku.