Młodzież przejmuje boiska

Dzieciaki przejmują boiska

Za nami bardzo udany weekend dla młodych zawodników, którzy po przerwie nareszcie mogli wrócić do grania na turniejach! Młodzież zdecydowanie zdominowała miniony weekend. Dzieciaki dały z siebie wszystko i pokazały, że nie marnowały czasu!

U12

W kategorii U12 reprezentacja Mini Basket Liga pokonała KS Kutno 65:15, wynik zatrzymał się po osiągnięciu różnicy pięćdziesięciu punktów. Z kolei w drugim meczu drużyna wygrała z MUKS King 72:45. Aktualnie nasz pierwszy zespół U12 zajmuje drugą lokatę w tabeli z bilansem 5:0, ale ma też sporo zaległych pojedynków. Równie dobrze poszło ekipie U11 I, która najpierw po dość wyrównanym i zaciętym boju zwyciężyła 73:50 z MKS Ósemką Skierniewice, a następnie wygrała z PKK 99 Pabianice 68:18. Wprawdzie w drugim meczu sporo czasu minęło zanim chłopaki się rozgrzali i pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 6:6, ale później pojawiło się sporo ciekawych akcji! Na ostatnim turnieju weekendu zaprezentowała się druga ekipa U11, złożona z młodszych graczy. Młodzi koszykarze najpierw ulegli AZS PWSZ Skierniewice 12:63, ale w drugim spotkaniu udało im się pokonać Księżak Łowicz 44:37. Pamiętajmy jednak, że w rozgrywkach naszych najmłodszych ekip wynik ma drugorzędne znaczenie! Liczy się przede wszystkim zaangażowanie i zdobywanie cennych meczowych doświadczeń! Młodzież świetnie się spisała i pokazała ducha walki! Brawo