Pewne zwycięstwo z Ochotą

Pierwsze zwycięstwo U13 II

Za nami udany weekend! Oprócz dobrego meczu zespołu ligowego, nasza młodzież także świetnie sobie poradziła. Obie drużyny U13 odnotowały zwycięstwa. Dla ekipy trenera Krakowiaka była to pierwsza wygrana w sezonie, a zatem spore wydarzenie dla zespołu.  U13 I dotychczas idzie przez rozgrywki jak burza, chłopaki z bilansem 12-0 nie odnieśli jeszcze żadnej porażki w tym sezonie. Oby tak dalej!
W lidze U15 pierwsza drużyna pewnie pokonała PKK 99 Pabianice, a najlepszym strzelcem okazał się Dawid Cichocki! Druga ekipa uległa KS Kutno 58:71, ale chłopaki zostawili serce na boisku.
Bardzo dobry turniej ma za sobą zespół U11. Drużyna trenera Krzysztonia wygrała w dobrym stylu oba mecze.  Niestety w rozgrywkach 3LM nasza ekipa uległa wiceliderowi tabeli PKK 99 Pabianice.

Nasz wychowanek Mistrzem Polski U19

Oprócz tego mamy świetne wiadomości. Nasz wychowanek Kacper Koc wraz z Enea Basket Poznań zdobył Mistrzostwo Polski w kategorii U19! Bardzo się cieszymy widząc dalszy rozwój Kacpra i gratulujemy wielkiego sukcesu.

Drugoligowy zespół pewnie pokonał MKS Ochotę Warszawa 99:48 i tym samym do fazy Play – Off przystąpi z dobrego, drugiego miejsca. Podopieczni trenera Zycha od początku kontrolowali grę. Dobra gra w obronie i doskonała dyspozycja rzutowa Bartka Wróbla, który aż 8 razy trafiał zza linii rzutów za trzy punkty. Dzięki komfortowej przewadze, szanse na więcej minut mieli mniej doświadczeni zawodnicy – Kuba Zapart zdobył 10 punktów, a ponadto wszyscy gracze punktowali! Nie zabrakło tez atrakcji w przerwie meczu. W trzech układach tanecznych wystąpiły dla nas tancerki z Egurrola Dance Studio Łódź. Dziewczyny świetnie się zaprezentowały, a ich pokaz był niezwykle energetyczny! Dziękujemy! Oprócz tego w przerwie mecz pokazowy rozegrała ekipa Bocianów z Mini Basket Ligi. Młodzi adepci koszykówki dobrze się zaprezentowali i byli świetną wizytówką naszej organizacji. Kto wie, może za jakiś czas sami zawojują profesjonalne parkiety? Kolejny domowy mecz rozegramy już w fazie play-off 02.04. Już teraz gorąco zapraszamy!