Podsumowanie tygodnia 13.03. – 19.03.23

II liga

• ŁKS Coolpack Łódź

W sobotę w Łodzi seniorzy rozegrali mecz z drużyną MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz, wygrywając 105 do 71. Nasz team objął prowadzenie w każdej kwarcie, a najwięcej punktów zdobyli Bartosz Wróbel – 30 oraz Norbert Kulon – 26.

🏀 ŁKS Coolpack Łódź 105:71 MKK Kuchinox Interon Siejko Zgierz

• ŁKS Politechnika Łódzka

W niedzielę drużyna młodzieżowców grała na wyjeździe z AZS UMK Transbruk Toruń. Nasza drużyna przegrała różnicą jedynie 6 punktów, najwięcej punktów w naszej drużynie należało do Kacpra Koca – 19.

🏀 AZS UMK Transbruk Toruń 85:79 ŁKS Politechnika Łódzka

III liga

Zespół z III ligi zagrał w Kruszwicy z drużyną Basket 2010 Kruszwica. Niestety ulegliśmy przeciwnikom, przegrywając 74 do 94. Najwięcej trafień w naszym zespole odnotował Maciej Zatorski – 18.

🏀 Basket 2010 Kruszwica 94:74 ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź

U15

W dniach 15.03.-19.03. odbyły się rozgrywki turnieju decydującego ligi U15M. Zaliczyliśmy jedną wygrana i dwie porażki, kończąc tym samym turniej na 4 miejscu:

🏀 MKS ÓSEMKA Skierniewice 112:92 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź (najwięcej trafień Tomasz Musialik – 26)

🏀 Enea APRO Astoria Bydgoszcz 92:94 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź

🏀 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź 61:82 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej (najwięcej trafień Marcel Snochowski – 19)

U13

Turniej strefowy młodzików (U13M) odbędzie się w dniach 23.03.-26.03.2023. Rozgrywki rozpoczynamy w czwartek meczem z MKS ÓSEMKA Skierniewice u siebie w Zatoce Sportu.

Terminarz turnieju strefowego U13M:

czwartek (23 marca)

16:30 ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź – MKS Ósemka Skierniewice (mecz w Łodzi)

U12

14 marca ostatni mecz ósmej kolejki rozegrały ze sobą oba nasze zespoły. Po wyrównanej walce w drugiej połowie meczu, zwycięstwo odniosła pierwsza drużyna:

🏀 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 62:38 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź