Świąteczna Paka dla Zwierzaka

Świąteczna Paka dla Zwierzaka

Święta to przede wszystkim czas miłości i pomagania. Szczególnie tym, którzy sami nie mogą poprosić o pomoc. Zdecydowaliśmy się wesprzeć braci mniejszych! Podczas dwóch domowych meczów w grudniu z KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (4.12) oraz z Żubry Białystok (18.12) zorganizujemy zbiórkę dla Schronisko dla Zwierząt w Łodzi.

Schronisko dla Zwierząt w Łodzi

Głównym celem schroniska jest pomaganie i ochrona zwierząt domowych poprzez podejmowania całego spektrum akcji. Przede wszystkim schronisko przyjmuje zbłąkane psy i koty, opiekuje się nimi, obejmuje leczeniem i rejestracją. Popularyzuje też wszelkie akcje związane i pomocą zwierząt i stara się swoją działalnością przyczynić do wzrostu świadomości społecznej w kwestii przemocy wobec zwierząt.

Co przynieść?

W zimie największe zapotrzebowanie jest na koce oraz dobrej jakości karmę dla psów i kotów (najlepiej Dolina Noteci). Temperatury są coraz niższe, a do tego okres poświąteczny bywa dla schronisk dość trudny. Jeśli chcecie pomóc, to zachęcamy do przynoszenia koców oraz karm podczas meczów ligowych (04.12 i 18.12), a także podczas turnieju Mini Basket Ligi (04.12 i 05.12 między 10 – 13).Pomóż razem z Nami i  przynieś coś ze sobą! Przy okazji zachęcamy razem z Norbertem i jego adopciakiem Beniem do adoptowania a nie kupowania
Skip to content