U19 I Mistrzem Województwa!

Zagramy w turnieju strefowym

Poniedziałkowe podsumowanie zaczynamy od świetnej wiadomości!  Drużyna U19 I pokonała w sobotę KS Kutno 115:52 i ostatecznie przypieczętowała swoje zwycięstwo w rozgrywkach!  Ponadto Mateusz Lisewski został najskuteczniejszym zawodnikiem ligi, rzucając średnio 22,8 punktów w meczu.  Jako Mistrz Juniorów Starszych podopieczni trenera Antoszewskiego wezmą udział w turnieju strefowym, który odbędzie się już w ten weekend. Ogromne brawa dla całego zespołu oraz dla trenera!  Awans do turnieju strefowego wywalczyło też KS Kutno. Na uwagę zasługuje też dobry występ ekipy U19 II na przestrzeni całego sezonu. Drugi zespół pokonał w sobotę UMKS Księżak Łowicz 104:44, a na koniec rozgrywek U19 uplasowł się na 4. miejscu.

Dobry weekend U17

Był to też bardzo dobry weekend dla drużyn U17. Drugi zespół pokonał po wyrównanym meczu AZS PWSZ Skierniewice 68:60, a także wysoko wygrał z KKS Bzurą Łowicz 128:37!  Dobra robota! Pierwsza drużyna także odnotowała zwycięstwo – 115:47 z SKS Start Łódź. Najlepszym strzelcem został Jakub Gawlas, który zdobył dla naszej drużyny 28 punktów!

Porażki po walce

W rozgrywkach U13 druga drużyna uległa KS Kutno 50:87. W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane, ale w trzeciej kwarcie przeciwnicy zaczęli mocniej naciskać. Mimo wszystko brawo za walkę!  Z kolei pierwszy zespół U15 wysoko wygrał z UMKS Księżakiem Łowicz 122:43. Cała drużyna punktowała z tym spotkaniu. Niestety porażkę w meczu UMKS Piotrcovią odnotowała ekipa U15 II. Przeciwnicy od początku narzucił intensywne tempo i twarde warunki.

Świetny turniej U11

Świetny turniej ma za sobą ekipa U11 I! Chłopaki pewnie pokonali MUKS King Tomaszów Mazowiecki oraz AZS PWSZ Skierniewice. Pamiętamy jednak, że na tym etapie nie liczy się wynik, a budowanie formy i zdobywanie doświadczeń! Tym bardziej cieszy nas fajna postawa naszych najmłodszych zawodników.

Zwycięstwo w 3LM

Na koniec dobre wieści z 3. Ligi. Wczoraj podopieczni trenera Antoszewskiego pokonali po ciekawym pojedynku Pogoń Mogilno 86:77! Bardzo dobry mecz ma za sobą Kuba Zapart, który zdobył 26 punktów.

Kolejne zwycięstwo CoolPack Łódź

Dobre spotkanie mają za sobą podopieczni trenera Piotra Zycha. Pokonali oni w sobotę Akademię Koszykówki Legii Warszawa i umocnili się na drugim miejscu w tabeli ligowej. Wprawdzie momentami graliśmy falami, ale oprócz nastawienia na ofensywę widać sporą poprawę w grze w obronie. Po wypracowaniu bezpiecznej przewagi trener mógł sobie pozwolić na szerszą rotację, dzięki której młodsi zawodnicy mieli okazję zdobywać kolejne cenne doświadczenia na boisku.

Skip to content