Mistrzostwa Województwa 3×3

Świetny występ drużyn na Mistrzostwach Województwa

Nasze drużyny pozamiatały na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego 3×3! W kategorii U17 aż trzy nasze ekipy stanęły na podium! 1. Miejsce zajął zespół ŁKS Uplander w składzie:Bartek Górnicki, Kuba Zapart, Maks Gajek i Kacper Koc! 2. Miejsce należało do ŁKS Misiaki złożonego z Szymona Rękosia, Wiktora Szewczyka, Maćka Szalaka i Igora Dmochowskiego! Natomiast na trzecim stopniu podium stanęli Michał Nita, Sebastian Pszkit, Michał Zatorski oraz Szymon Bakalarz z drużyny Kobeiki! Gratulujemy super występów!  Świetna robota!

Trudny turniej 3LM

Niestety na turnieju 3LM przeciwnicy okazali się za silni dla naszych koszykarzy.  Liczyliśmy się z tym że będziemy się mierzyć z bardzo wymagającymi i prezentującymi wysoki poziom sportowy rywalami. Pierwsze spotkanie z MKS Skawa Wadowice było niezwykle wyrównane i zakończyło się po wyczerpującej walce wynikiem 81:83 na korzyść ekipy z Wadowic. Na końcowy rezultat na pewno miała wpływ kiepska trzecie kwarta, którą przegraliśmy 11:28. W meczu z GKS Tychy to zespół ze Śląska od początku nadawał tempo i wywierał nacisk, szczególnie w pierwszej połowie. Druga część pojedynku była zdecydowanie bardziej wyrównana, ale nie udało nam się odrobić strat i ostatecznie przegraliśmy 67:88. Podobnie wyglądała sytuacja w starciu z MTS Basket Kwidzyn, które zakończyło się 81:97 na korzyść rywali. Jednak tak jak zwykle nasi zawodnicy walczyli do końca i pokazali ducha walki, za co nalezą się im ogromne brawa!

Radom Basket Cup

Super spisała się Reprezentacja Mini Basket Ligi U12 na silnym turnieju w Radomiu. Zespół skomponowany z Bocianów i Niedźwiedzi zajął 4. Miejsce (na 14 zespołów), wygrywając wszystkie mecze w fazie grupowej i awansując do najlepszej czwórki. Uległ dwoma punktami drużynie z Kijowa w meczu o brązowy medal. Ogromne gratulacje dla całego zespołu i oczywiście dla trenera Maćka Kochaniaka za tak fajny występ! Na temat sukcesów naszych drużyn w kategorii U17 w turnieju 3×3 pisaliśmy w niedzielę i odsyłamy wszystkich zainteresowanych do tego posta, ale przypominamy: nasze ekipy znalazły się na wszystkich stopniach podium! Na zakończenie przechodzimy do rozgrywek U11. U11 II po walce odnotowała dwie porażki z PKK 99 Pabianice i AZS PWSZ Skierniewice, natomiast U11 I po dobrej grze zespołowej pokonało Ósemkę Skierniewice i Księżak Łowicz! Jak zwykle dobra robota i dobrze wykorzystana szansa na rozwój!

Skip to content