Piąte zwycięstwo z rzędu

Piąte zwycięstwo 2LM

Podopieczni trenera Piotra Zycha idą jak burza. Chłopaki pokonali TSK ”Roś” Pisz 109:71. Po raz kolejny w tym sezonie przekroczyliśmy barierę 100 punktów, co pokazuje ofensywny charakter naszego zespołu. Przebieg spotkania był podobny jak w przypadku poprzednich starć. Nasza drużyna już na początku naciskała na przeciwników i budowała komfortową przewagę. W kolejnych częściach meczu okazję, aby się zaprezentować dostali znowu młodsi koszykarze, co pozwoliło podstawowym graczom na odpoczynek. Dla młodzieżowców są to także bardzo cenne doświadczenia i możliwość pokazania swojego zaangażowania. Brawo.

Rozbiliśmy bank

Za nami bardzo udany weekend jeśli chodzi o występy młodzieży! Nasze drużyny wywalczyły aż 5 zwycięstw. W meczu U15 I z UMKS Księżakiem Łowicz chłopaki pewnie wygrali 107:51. Mimo dość wyrównanej pierwszej kwarty, w następnej części spotkania to podopieczni trenera Darnikowskiego mocniej naciskali na przeciwników. Po wypracowaniu przewagi utrzymali ją już do końca! Najlepiej punktującymi graczami byli Jan Feldman (28) i Dawid Cichocki (26).
Ekipa U15 II po walce uległa UMKS Piotrcovii 63:93, ale naprawdę dała z siebie wszystko. Należy też pamiętać, że drugie drużyny, złożone z młodszych graczy, mają przede wszystkim zdobywać doświadczenie. Wynik w tym przypadku nie odgrywa aż tak dużej roli.
Zwycięstwo 146:33 odnotowała ekipa U17 w meczu z AZS PWSZ Skierniewice. Chłopaki od początku do końca naciskali i wyznaczali rytm. Bezpieczna przewaga umożliwiła szeroką rotację, dzięki czemu wszyscy gracze zdobyli punkty! Najczęściej do kosza trafiali Adrian Adamowicz (24) i Wiktor Szewczyk (21). Równie dobrze poradził sobie zespół U17 II, który pokonał KKS Bzurę Łowicz 158:38. W tym meczu po raz kolejny świetnie spisał się Jan Feldman, rzucając dla drużyny 35 punktów.
Bez niespodzianek obyło się się w spotkaniu U19 I. Drużyna trenera Antoszewskiego pewnie pokonała UMKS Księżak Łowicz 162:34! Wszyscy zawodnicy zdobyli punkty w tym meczu, ale najlepszym strzelcem został Bartek Stepień, który zdobył aż 44 punkty! Gratulujemy!
Dobrze zaprezentowała się też ekipa U19 II. Po wyrównanym spotkaniu wygrała z AZS PWSZ Skierniewice 108:81. O wyniku przesądziła przede wszystkim wysoko wygrana trzecia kwarta.
Skip to content