Bez awansu do 1/2 MP

Półfinały U19 bez naszej drużyny

Za nami bardzo intensywny weekend.  Przede wszystkim uważnie śledziliśmy zmagania U19 w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski. Niestety tym razem nie udało się wywalczyć awansu. Mimo dobrego niedzielnego spotkania z Legią Warszawa i drugiej lokaty na turnieju, nie jedziemy na półfinały. Przegrana z Polonią Bytom w piątek przesądziła o braku awansu. Mimo tego, dziękujemy za świetną postawę przez cały sezon. Nasza drużyna w każdym meczu dawała z siebie 100% i zostawiała serce na boisku. Dziękujemy także trenerowi Rafałowi Antoszewskiemu za pracę z U19 na przestrzeni całego sezonu.

Emocje w rozgrywkach wojewódzkich

W rozgrywkach wojewódzkich też sporo się działo. W rozgrywkach U15 pierwsza ekipa pewnie pokonała AZS PWSZ Skierniewice 107:41.  Świetny mecz ma za sobą Jan Feldman, który zdobył aż 31 punktów!  Druga drużyna niestety uległa MKS Ósemce Skierniewice 50:151. W turnieju U12 pierwsza drużyna pewnie pokonała MKS Ósemkę Skierniewice 65:15, a U12 II przegrało z tym zespołem po walce 23:49. Emocji dostarczył kibicom mecz U17 II z SKS Start Łódź. Chłopaki po bardzo wyrównanej walce wygrali 79:76. Najlepszym strzelcem naszej ekipy był Wiktor Bartczak (18).

Osiemnaste zwycięstwo w 2LM

Nasza drużyna pokonała w sobotę AZS UJK Kielce. Nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Dobrze weszliśmy w to spotkanie, w pierwszej kwarcie podopieczni trenera Zycha byli skoncentrowani i skuteczni. Pierwsza piątka wypracowała bezpieczną przewagę, zaś zmiennicy utrzymali wynik. W drugiej i trzeciej kwarcie pojawiły się problemy i dłuższe przestoje. Ostatecznie cieszymy się z wygranej 90:74, ale mamy świadomość, że w niedzielnym meczu z Polonią Warszawa musimy zagrać zdecydowanie lepiej.