Kolejne pewne zwycięstwo

Trzecie zwycięstwo z rzędu

Trener Piotr Zych może być bardzo zadowolony z początków swojej drużyny w 2LM. W ten weekend wygraliśmy z Isetią Erzurum 110:66 i tym samym odnotowaliśmy trzecie zwycięstwo z rzędu w tym sezonie! Nasi koszykarze od początku spotkania mocno naciskali przeciwników i już po pierwszej kwarcie wywalczyli sobie bardzo komfortową przewagę. Na przerwę schodziliśmy z bezpiecznym prowadzeniem, które pozwoliło uruchomić w kolejnych częściach meczu młodych graczy! Na drugoligowym parkiecie miał okazję zadebiutować 17-letni Maks Gajek, a 16-letni Kuba Zapart zdobył 10 punktów! Gratulujemy chłopakom fajnych występów. Ogromne brawa dla całej ekipy! Cieszymy się też ze wsparcia kibiców, których z meczu na mecz jest coraz więcej! Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy oglądali dzisiejszy mecz na żywo lub za pośrednictwem TV TOYA SPORT! 📺

Dobry występ U19

Za nami drugi tydzień rozgrywek młodzieżowych! Nie brakowało emocji, szczególnie w przypadku spotkań drugich drużyn! W sobotę zespół U19 I pewnie pokonał PKK 99 Pabianice 122:39. Chłopaki od początku do końca dyktowali tempo gry, grając skutecznie zarówno w ataku, jak i w obronie! Najlepiej punktującym graczem był Mateusz Lisewski, który zdobył dla ŁKS-u aż 27 punktów. Z kolei drużyna U19 II po zaciętym pojedynku uległa SKS Start 91:94. Zespół, złożony z młodszych graczy, naprawdę dobrze się spisał i może być zadowolony ze swojej postawy! Walka toczyła się do samego końca. Porażkę odnotowała też ekipa U15 II. Przez większość czasu spotkanie było dość wyrównane, jednak słaba czwarta kwarta zadecydowała o porażce. Pewne zwycięstwo odniósł natomiast zespół U13 I. Nasi koszykarze konsekwentnie realizowali założenia przedmeczowe i ostatecznie wygrali z MKS Ósemką Skierniewice 102:39.Gratulujemy! Mniej szczęścia miała drużyna U13 II, która po zaciętym pojedynku uległa KS Kutno. Chłopaki podjęli jednak walkę i nie poddawali się, co dobrze rokuje na kolejne spotkania.